Gastronomisch weekend Ardennen, Vogezen of Eifel

Brochure NeckermannHou je ook zo van een weekendje weg dichtbij waarbij je je smaakpapillen eens goed laat verwennen? Een weekendje waarbij je logeert in een heerlijk hotel met een prima bijhorend restaurant?

Bij Neckermann heb je tal van mogelijkheden voor het boeken van een culinair weekend. Het gaat vaak om een combinatie van een leuk hotel met een prima bijhorend restaurant, soms zelfs met een Michelinster.

Om je alvast op weg te zetten geven we je 3 gastronomische tips dichtbij:

  • Hotel zum Alten Forsthaus****
    Een heerlijk 3 daags arrangement in de Eifel die je al kan boeken voor 166 euro.
  • Le Grand Hotel***
    Midden de Vogezen kun je genieten van een Bourgondisch uitje voor 210 euro.
  • Hotel les 5 Ourthes***
    Een gezellig hotel in een prachtige streek: de Ardennen. 3 dagen voor 155 euro.

Deze en andere gastronomische weekendjes vind je op de website van Neckermann.

Bestel de gratis brochure Website Minibreaks


De hotels staan ook in de reisbrochure Neckermann autovakanties die je gratis kunt bestellen op hun website.

Reacties op dit bericht

Virginie
12/11/2009
Ik vind het heerlijk om eens jezelf te laten gaan tijdens een weekend. Stevige wandeling, een drankje, een saunasessie en 's avonds een lekkere maaltijd. Het ultieme verwenweekend.

Plaats een reactie

captcha

Nieuwsbrief

Schrijf je in op onze nieuwsbrief en krijg als eerste melding van nieuwe brochures en leuke reistips.