Dit is uw kans om de wereld op een unieke manier te ontdekken. Het prachtige cruiseschip Queen Mary 2, het vlaggenschip van de wereldberoemde Brits-Amerikaanse rederij Cunard, neemt u mee op een onvergetelijke ontdekkingsreis, naar alle magische plekken op de aarde waar u voorheen alleen maar van kon dromen.
Het schema van een once in a lifetime wereldreis
Uw droomreis start in de thuishaven van Cunard, het Britse Southampton. Daarna volgt een heerlijke vakantie van maar liefst 118 nachten, waarin de Queen Mary 2 u de meest bijzondere plekjes van de aarde laat zien en u meeneemt naar Zuid-Afrika, Australië en Azië, om alvorens door het Suezkanaal en over de Middellandse Zee weer terug te keren naar Southampton.
Het grote voordeel van deze reis is dat de Queen Mary 2 in elk continent bij verschillende havens zal aanmeren, en vaak pas na 21 uur ’s avonds weer zal uitvaren. Dat geeft u genoeg kans om in alle rust diverse steden te ontdekken. Zo kan u onder meer op stap gaan in het Zuid-Afrikaanse Port Elizabeth, of wat dacht u van de twee Australische metropolen Melbourne en Sydney, waar u uitgebreid kan vertoeven? Ook het broeierige Hong Kong, de Chinese wereldstad Shanghai, het betoverende vulkanische Zuid-Koreaanse eiland Jeju en een stop in Safaga, vlakbij het mythische Luxor, staan op het programma. In Kaapstad, Singapore en Dubai wordt zelfs overnacht. Dit geeft u nog meer tijd om deze prachtige steden te verkennen. Cunard zorgt in de meeste havens voor een gratis shuttlebus, zodat u zonder tijdverlies en zorgen op pad kan gaan.
Voor het allereerst in de geschiedenis van Cunard zal er aangemeerd worden in havens waar tot op heden nog geen enkel schip van deze rederij gepasseerd is. Zo stopt u onder meer op Kangaroo Island in Australië, in Bandar Seri Begawan in Brunei en in Keelung, gelegen in Taiwan. Zorg ervoor dat u steeds uw camera bij de hand heeft, want tijdens uw reis komt u langs maar liefst 33 UNESCO-werelderfgoedsites, en de indrukwekkende skylines van Kaapstad, Sydney, Hong Kong en Shanghai zijn al bezienswaardigheden op zich. Tot slot zijn ook de passages door het Suezkanaal en de Straat van Messina een hele belevenis.
Onze tip:
Beleef zelf het sprookje aan boord van de elegante cruiseschepen van Cunard en ontdek de mooiste bestemmingen ter wereld.
Aan boord van het luxueuze Queen Mary 2
Ook aan boord hoeft u zich zeker niet vervelen. U zal uw ogen uitkijken aan alle pracht en praal die het majestueuze schip Queen Mary 2 te bieden heeft. Daarnaast heeft Cunard een uitgebreid entertainmentprogramma en interessante lezingen voorzien. Lekker en uitgebreid eten, zalig relaxen in een spa of dansen tot in de vroege uurtjes, het kan allemaal.
Zoals steeds draagt Cunard kwaliteit zeer hoog in het vaandel, en zal u niks tekort komen deze reis. De kajuiten en suites zijn steeds van alle gemakken voorzien, en uitgerust met onder andere badjassen, slippers, een haardroger, ijskast, kluis, telefoon en radio en tv. Bij aankomst staat er al een flesje schuimwijn op u te wachten, zodat u direct kan proosten op de start van uw onvergetelijke droomvakantie.






