Neckermann komt met een originele vroegboekactie op de proppen. Het heeft namelijk geen zin om met prijsverminderingen te zwaaien. Neckermann biedt het hele jaar door al kortingen van 10% tot 50% op zijn vliegvakanties. Daarom belonen ze de vroege beslisser met andere cadeautjes.
Voeg voor een symbolische euro een annulatie- of bijstandsverzekering toe aan je vakantie. Regel je luchthavenvervoer in België bij vertrek en bij thuiskomst of verzeker je van een directe hoteltransfer. Reserveer een parkeerplaats op de luchthaven. Een overnachting in een luchthavenhotel, een huurwagen en zelfs een vlucht: allemaal aan 1 euro!
Ben je nu net iets te snel geweest en heb je je vliegvakantie voor komende zomer al vastgelegd? Niet panikeren, want Neckermann geeft je de kans om deze extra’s aan €1 bij te boeken. Het is wel aan te raden om niet te lang te wachten. Het blijven vroegboekvoordelen. Iedere week verdwijnt er eentje.
Vroeg boeken is extra genieten bij Neckermann.






