
H10 URQUINAONA PLAZA
Prijzen en vertrekdata kunnen variëren per organisatie. Bekijk daarom alle aanbieders voordat je boekt.
H10 Urquinaona Plaza
Barcelona is als stad al meer dan de moeite waard, maar een verblijf in het trendy hotel H10 Urquinaona Plaza voegt daar nog een extra dimensie aan toe. Het hotel is gelegen in het centrum van Barcelona op loopafstand van de Placa Catalunya en de Passeig de Gràcia. Dat geldt ook voor de bekendste winkelpromenade in Europa, de Ramblas. Ook de haven en de eerste stranden zijn niet ver weg. Kortom, de ideale uitvalsbasis voor een bezoek aan deze mooie stad die al in zoveel superlatieven is beschreven. Overigens: de metro stopt op tien meter van het hotel!
Hoewel het interieur van het hotel ultramodern is, is het gevestigd in een volkomen gerestaureerd pand uit de negentiende eeuw. De tachtig kamers zijn voorzien van alle luxe met fraai uitzicht en zijn uitgerust met kluisje, wi-fi, air conditioning, televisie met internationale zenderkeuze, Nespresso-apparaat en minibar. En dat is dan nog de meest eenvoudige kamer. Er zijn namelijk ook kamers met fraai balkon en king size bedden.
Barcelona is geen stad om lang in het hotel te zitten, maar dat zou in H10 Urquinaona Plaza beslist geen straf zijn. Het hotel beschikt namelijk over een prachtige tuin, een fraai dakterras met zonnebedden en klein zwembad en meerdere plekken voor een hapje en een drankje. Ga ontbijten in het Novecento Restaurant, relax in de L’Olivera Bar of geniet op het dakterras van een cocktail op het Lluna dakterras. Maar vergeet ook niet al die fraaie trekpleisters in Barcelona te bezoeken, zoals de Sagrada Familia, Park Güell, het nabijgelegen L’Aquarium, Camp Nou, de dierentuin of de vele bouwwerken van Gaudi die de stad rijk is. En al die andere hotspots van deze metropool.
Ervaringen
“Rustige en mooie kamer met terrasje dat uitkeek op plein aan voorzijde. Vlakbij metro en centrum. Nespresso en water op kamer. Bij inchecken glaasje cava als ontvangst. Mooi gerestaureerd hotel met moderne interieur. Het personeel is super. Werkelijk service with a smile! Ontbijt was uitgebreid en gewoon goed. De locatie is ook top. In het centrum, tegenover een metrostation.”
“Zeer mooi, trendy/boutique, hotel. Mooie vormgeving, Standaardkamers zijn niet groot, maar voldoende ruimte, zeer clean, en alle comfort aanwezig. Grote badkamer. Ontbijt uitgebreid en goede kwaliteit. Ligging is super, aan de overkant van de straat is een metro en 200 meter van Place Catalunia. Absolute aanrader.”
Belangrijkste kenmerken
- Plaça Catalunya op 100 m
- Vlakbij metrohalte
- Eigen restaurant ‘Novecento’
- Gratis WiFi
- Ontbijtbuffet