Griekenland is één van de mooiste landen van Europa en combineert dat met een fenomenale cultuur en historiek. Geen enkel ander land ter wereld kan concurreren met de bakermat van onze beschaving. Het is in Griekenland dat atleten, filosofen, architecten en echte staatsmannen het levenslicht zagen. Het is in Griekenland waar een ongeziene concentratie aan UNESCO Werelderfgoed terug te vinden is. Een rijke geschiedenis die je vanaf de eerste rij kunt ontdekken dankzij All Ways Cruises.

Glorierijk Griekenland
All Ways Cruises biedt een prachtige cruise van 12 dagen aan langs het beste dat Griekenland te bieden heeft. Het ene stukje erfgoed na het andere volgt elkaar in sneltempo op. Van het schitterende Olympia waar de Olympische Spelen geboren zijn tot Kreta met zijn Minoïsche beschaving. Van het pittoreske Santorini tot de archeologische sites bij Mytras. Deze cruise mag zich dan ook met recht en reden Glorierijk Griekenland noemen. Een unieke ervaring waarbij je tijdens de rit helemaal niets tekort komt. Een unieke ervaring waarbij je in alle luxe het beste van beide werelden hebt: een vijfsterrenbehandeling en het land echt verkennen.
De route
Op dag 1 vlieg je vanuit Brussel naar de Griekse hoofdstad Athene waar de inscheping aan boord van het prachtige schip de Oceania Riviera plaats vindt. Vanaf de Atheense haven Piraeus zet de Oceania Riviera koers naar Gythion dat bekend staat omwille van zijn pastel gekleurde huizen. Dit authentieke Griekse stadje dompelt je meteen onder in het echte Griekse leven en diverse archeologische ruïnes. Vervolgens gaat het richting Katakolon dat de toegangspoort tot het legendarische Olympia genoemd mag worden. Ook Taormina op Sicilië mag niet worden vergeten waar je een ontzagwekkend zicht hebt op de bekende berg Etna. De volgende stop? La Valletta op Malta dat met zijn uniek laat-Middeleeuws centrum een echte toeristische trekpleister is. Van Malta gaat het naar Kreta en Heraklion waar je de resten van Knossos terug kunt vinden. Vervolgens? Rhodos met zijn rijke geschiedenis en het schitterende Santorini. Het is hier dat de mooiste zonsondergang van de Middellandse Zee te bewonderen valt. De finale stop voor de terugkeer is Patmos waar de apostel Johannes ooit 18 maanden in een grot doorbracht.

Wat mag je verwachten?
Naast de reis van jouw leven mag je alle luxe verwachten die je je maar kunt indenken. In de prijs van de cruise is een vol pension inbegrepen inclusief de vluchten naar Athene en terug en alle niet-alcoholische dranken. Bovendien heb je een internet aansluiting aan boord! De schepen van All Ways Cruises zijn ook niet te vergelijken met de mastodonten die tegenwoordig de wereld van de cruises domineren. All Ways gaat voor kleinere en gezellige schepen die de kleinere havens aan kunnen doen en ruimte laten voor privacy en persoonlijke service. Die persoonlijke service gecombineerd met het hoge gastronomische niveau aan boord zijn dan ook zonder enige twijfel de grootste troeven van All Ways. Maar waar het echt om draait? De ziel van de bestemmingen ontdekken. Ben jij klaar om Glorierijk Griekenland te ontdekken?







